MB Częstochowska

Boże Narodzenie / Christmas 2020

List duszpasterza parafii ks. Jerzego Frydrycha, T.Chr. na Boże Narodzenie 2020 / Letter from Father Jerzy Frydrych, T.Chr. for Christmas 2020

Prosimy o wpisywanie się na Msze Święte / Please sign up for Holy Masses:

BOŻE NARODZENIE, 25 GRUDNIA / CHRISTMAS DAY, DECEMBER 25
12:00 am Pasterka / Midnight Mass - Zapisy / Sign-Up
10:00 am Msza św. / Mass - Zapisy / Sign-Up
12:00 pm Msza św. / Mass - Zapisy / Sign-Up
Św. Szczepana - 26 GRUDNIA / St. Stephen - DECEMBER 26
10:00 am Msza św. / Mass - Zapisy / Sign-Up
NOWY ROK, 1 STYCZNIA / NEW YEAR, JANUARY 1
12:00 pm Msza św. / Mass - Zapisy / Sign-Up

MSZE ŚWIĘTE W NASZYM KOŚCIELE W CZASIE TRWAJĄCEJ PANDEMI

Ołtarz

Obostrzenia sanitarne wydane przez Montgomery County wymagają, aby w kościele w jednym czasie mogło przebywać tylko 50 osób. Dlatego prosimy wszystkich o zrozumienie i o wpisywanie się na listę poszczególnych Mszy Świętych. Zapisy: https://parafia-dc-mass.eventbrite.com

According to Montgomery County regulations there can be only up to 50 people in our church. Therefore, please remember to sign up for our Sunday Masses Sign-Up: https://parafia-dc-mass.eventbrite.com

Aby mogły odbyć się w kościele przewidziane nabożeństwa liturgiczne, Archidiecezja wymaga przestrzegania zasad sanitarnych: (maseczka na twarzy, zachowanie dystansu 6-ciu stóp od innych uczestników zgromadzenia modlitewnego; pozostałę informacje na temat zaleceń sanitarnych znajdują się na naszej stronie parafialnej w liście Regulamin otwarcia kościoła). Osoby wyznaczone z parafii będą pomagały w zajmowaniu miejsc w kościele. Po wyjściu każdej osoby, ławka będzie dezynfekowana.

Osoby, które chciałyby pomóc podczas spotkań liturgicznych w naszym kościele, proszone są o kontakt z Izą Macander z Rady Duszpasterskiej: 301-770-7086.

Coronavirus - informacja z dnia 2 czerwca 2020: Regulamin otwarcia kościoła / Rules for opening the church

Coronavirus

Szkoły katolickie archidiecezji Washington będą zamknięte i nie będzie publicznych Mszy świętych od soboty 14. marca. Oświadczenie na temat tej decyzji jest dostępne tutaj.

Arcybiskup Gregory ogłosił dyspensę od obowiązku udziału we Mszy świętej w tym czasie dla wszystkich parafian archidiecezji Washington.

Archdiocese of Washington Catholic schools will be closed and public Masses cancelled beginning Saturday, March 14. A statement regarding this decision is available here.

Archbishop Gregory has also issued a dispensation from the obligation to attend Mass during this time to all parishioners of the Archdiocese of Washington.

MSZE ŚWIĘTE / MASS
Niedziela / Sunday 10:00 am, 12:00 pm